World Champion on täiesti uuenduslik laud nii välimuselt kui ka oma mänguomaduste poolest. Laud on lauajalgpalli rahvusvahelise alaliidu ITSF poolt tunnnustatud mudeliks, millel mängitakse ka ametlikel turniiridel.

* 30 mm paksune laua korpus on valmistatud erinevatest vineerikihtidest, mis tagavad lauale tugeva ning paindliku konstruktsiooni. Korpuse välimine kiht kaetud lamineeritud plastikuga millel ka ITSFi ametlik logo.
* 9X9cm metallist jalad mis on kaetud kauakestva hõbedase värviga. Jalad on varustatud reguleeritavate otstega, mis tagavad laua hõlbsa tasakaalustamise ükskõik millisel pinnal.
* 16mm paksused kroomitud vardad,mis on eriti vastupidavad erinevatele jõududele, mis neile mängu käigus rakenduvad.
* Punased-sinised mängijad, ning 360 kraadi ulatuses pöörlev väravavaht.
* Plasmassümbrised, mille sees metalllaagrid, mis aitavad tagada varraste sujuva liikumise.
* Traditsioonilised metallvedrud varrastel on asendatud kummist rõngastega, mis tagavad vaiksema ning sujuvama mängu.
*Varraste käepidemed on valmistatud uudsest plastikust, mis vähendab käte libisemist. Käe haarde parandamiseks ning higistamise vähendamiseks on plastiku sisse pikitud puidust sektorid.
* Mänguväljak on kaetud 5mm paksuse mittepeegeldava klaasiga.
* Korpuse ülaosa avamisel haakub see automaatselt avatud asendisse, mis võimaldab hästi ning ohutult mänguväljakut seestpooltpuhastada.
* Uudse disainiga mänguväljaku nurgad, mis peavad tagama palli liikumise ka nn. "surnud punktides"
* Väravad on konstrueeritud nii, et väravasse minnes pall ei põrka väljakule tagasi ning tekitab vähem müra kui teistel laudadel.
* Hoidjad klaaside või pudelite jaoks ning eraldi tuhatoosid.
* Standardvarustuses mehhaaniline mündimehhanism.